Rozpis suchých tréningov na sezónu 2018/2019

Juniori + Muži:        Od pondelka 7.5.2018

Pondelok: 17,00 – 18,30   Posilňovňa + ihriská zimný štadión

Utorok:     17,00 -  18,30   Zimný štadión

Streda:      17,00 – 18,30   Posilňovňa + ihriská zimný štadión

Štvrtok:     17,00 -  18,30   Telocvičňa ZŠ Komenského

Piatok:      17,00 -  18,30    Posilňovňa + ihriská zimný štadión

 

Hráči:  Crkoň, Baštuga, Hrušík, Zúbek, Furo, Panáček, Flašík, Pšurny , Bajtala, Zemko, Haluška M., Kollarik, Schvandtner, Pišoja, Gálik, Kvocera, Rusnák R., Deneš, Húska, Kuchta, Jelluš, Putala, Hudík D., Kašlík.

Tréner:  Okuliar Branislav 0911 100 133, Nemček Miroslav 0905 528 398.

 

 

Dorast :                    Od stredy 2.5.2018

Pondelok:  15,30 – 16,30 Posilňovňa zimný štadión,       16,30 – 17,00  ihriská Zimný štadión.

Utorok:        7,00 –   8,00 Posilovňa zimný štadión           15,30 – 17,00  Ihriská Zimný štadión.

Streda:       15,30 – 17,00 Telocvičňa Komenského,      

Štvrtok:        7,00 –   8,00  Posilovńa zimný štadión         15,30 – 17,00   Ihriská Zimný štadión.

Piatok:       15,30 – 17,00  Ihriská Zimný štadión,        

 

Hráči:   Kmošena, Kadlec, Andrisík, Hajás, Floriš, Ladecký, Urban J.,  Januščák, Krajčovič, Pobežal J., Jesenský, Rusnák A., Urban M., Majerník, Virga, Bubela, Kuriš, Baránek F., Suchánek A., Haluška P., Pažitka, Kuráň B, Moravanský, Papan, Šmigura, Mišák, Halušková L.

Tréner:  Nemcek Miroslav 0905 528 398, Okuliar Branislav 0911 100 133.

 

 

Kadeti:                  Od stredy 7.5.2018

Pondelok:  14,00 – 15,30    Ihriská zimný štadión.

Utorok:        7,30 –    9,15    Telocvičňa ZŠ Komenského     14,00 – 15,30 Posilňovňa + Ihriská zimný štadión

Streda:       14,00 -  15,30    Ihriská zimný štadión.

Štvrtok:      14,00 – 15,30    ihriská zimný štadión.

Piatok:          7,00 -    8,00    Telocvičňa ZŠ Komenského   14,00 -15,30   Posilňovňa zimný štadión + ihriská.

 

Hráči: Gerhardt, Ižvolt, Halušková R, Bednár, Pobežal F., Pobežal M., VeteškaJ., Veteška M., Krajčoviech, , Svinčák, Ondrašík, Žemla, Jonák, Lezzáni, Vojtek, Kuráň T., Slížik, Gašpárek.

Tréner: Štefanech Viktor 0907 072 300, Dráb Rudolf 0908 224 879.

 

 

8 HT:                  Od pondelka 7.5.2018

Pondelok:   14,30 – 16,00   Ihriská Komenského škola.

Utorok        14,00  -  15,30  Ihriská Komenského škola.

Streda:        13,30 -  15,00   Telocvičňa Komenského škola.

Štvrtok:       14,30 – 16,00   Ihriská Komenského škola.

Piatok:         13,30 -  15,00   Telocvičňa Komenského škola.

 

Hráči: Urban, Hudec, Racko, Pišoja, Hudík A., Škultéty, Kováčik, Hajás, Vráblik, Kohutiar, Baroš Z., Bodjan, Ladecký, Žondor, Kľučka, Ťapko, Toman, Novotníček,  Zajvald,  Lazkov. 

Tréneri:  Horanský Stanislav 0911394989, Pokorný Zdenko 0949 661 780.

 

 

7 HT:           Od pondelka 7.5.2018

Pondelok:  14,30 – 16,00   Ihriská  Komenského škola.

Utorok:      14,00 – 15,30   Ihriská  Komenského škola.

Streda:       13,30 – 15,00   Telocvičňa Komenského škola.

Štvrtok:      14,30 -  16,00   Ihriská Komenského škola.

Piatok:       13,30 -  15,30    Telocvičňa Komenského škola.

 

Hráči:  Mrenica, Kováč  R., Brežný, Mikovič, Štrbáň J., Hájovský, Cebo, Palán, Gajdoš, Hromada, Buček, Bodjanová, , Tomáš Kovář.

Tréner:  Horanský Stanislav 0911394989, Pokorný Zdenko 0949 661 780.

 

 

6.HT:

Pondelok:    8,15 -     9,15   Telocvičňa Komenského škola.

Utorok:       12,30 -  14,00   Telocvičňa  Komenského škola.

Streda:        13,30 -  15,00   Ihriská Komenského škola.

Štvrtok:      11,30 -   13,00   Telocvičňa Komenského škola

Piatok:        13,00 -   14,30  Telocvičňa Komenského škola.

 

Hráči:  Bene, Hazala, Seiler A., Koncový, Luhový, Červený K., Suchánek, Vrba, Plevák J., Baroš A., Baláž, Janíček M., Halušková S., Pobežal T.,Minárik, Tsymbal A.

Tréner:  Gálik Róbert 0918 850 592, Furo Milan 0908 429 744

 

 

 

5.HT:

Pondelok:  11,30 – 13,00     Telocvičňa Komenského škola.

Utorok:      14,00 -  15,30     Ihriská  Komenského škola.

Streda:         7,00 -   8,30      Telocvičňa Komenského škola.                            

Štvrtok:      13,30 -  15,00     ihriská Komenského škola.

Piatok:        11,30 – 13,00     Telocvičňa Komenského škola.

 

Hráči:  Beňo, Červený J., Hudák, Dedič, Putala L., Žemla J., Záborský K., Brindza, Bajtala, Kučíková, Zvonek, Kán, Cích, Kováč D., Seiler M., Jančíček.

Tréner:  Gálik Róbert 0918 850 592, Furo Milan 0908 429 744

 

 

4.HT:           Od pondelka 7.5.2018

Pondelok: 13,00 – 14,30   Telocvičňa Komenského škola.

Utorok:                            Voľno

Streda:       12,00 – 13,30   Telocvičňa Komenského škola.

Štvrtok:      13,30 – 14,30   Telocvičňa Komenského škola.

Piatok:          7,45 –   9,15    Telocvičňa Komenského škola,      

 

Hráči: Nottný, Michalides, Weissábel, Janíček J., Haluška R., Plevák P., Líner, Paliesek, Petráš, Macko M., Kormandy, Strečko, Pienčák, Vrabec, Skybský, Galda.

Tréneri:  Sivý Miroslav 0905 241 612, Horanský Stanislav 0911394989.

 

 

 

3. HT:  Od pondelka 7.5.2018

Pondelok: 14,30 – 16,00    Telocvičňa ZŠ Komenského.

Utorok:     14,30 – 16,00     Telocvičňa ZŠ Komenského.

Štvrtok:     14,30 -  16,00    Telocvičňa ZŠ Komenského.

Sobota:       9,00 -   10,30    Telocvičňa ZŠ Komenského.

 

Hráči: Sivý, Baroš Š., Škripec, Matocha, Gabaj, Štrbáň  M., Tomáš, Macko  A., Paliesek J., Rybanský, Janíček P., Škultétyová, Teslík, Pšenák, Kuchta M., Tomášek, Zdražil, Tsymbal A., Šidlík, Komar, Javorek Martin.

Tréneri: Miroslav Sivý 0905 241 612, Matocha Tomáš 0903 674 828.

 

 

1,2 HT:   Od pondelka 7.5.2018

Pondelok :   16,00 – 17,00  Telocvičňa Komenského škola.

Štvrtok :       17,00 -  18,00  Ihriská Zimný štadión.

 

Hráči: Černáček, Drahuta, Ďuďák, Moško, Hrbáček, Krovina, Čepák, Haluška M., Kučík, Velas, Kozák,  Ištok, Mazák, Záborský F., Baránek M., Pobežal S., Ofúkaný, Galánek, Galda J., Egreši, Doležel.

Tréneri:  Dráb Rudolf 0908 224 879, Matocha Tomáš 0903 674 828.