MAJSTRI
Rozpis ľadovej plochy, prenájom, poplatky 2023/2024

Vítame Vás na stránkach hokejového klubu MŠK Púchov

05. jún 2024
Tu si môžete pozrieť aktuálny rozpis ľadovej plochy.
Zápas žiakov ZŠ J.A.Komenského
26. marec 2024
7.3.2024 sa konal na zimnom štadióne v Púchove priateľský zápas medzi 4HT. a 5HT. Zápasu sa zúčastnili žiaci prvého stupňa základných škôl ale aj deti špeciálnej združenej školy a klienti denného stacionára Allis. Návštevníci zápasu mali pripravené rôzne transparenty a rapkáče ,ktorými povzbudzovali svojich spolužiakov a rovesníkov. Na štadióne zavládla naozajstná hokejová atmosféra deti mali k dispozícii hokejovú výstroj ,ktorú si mohli vyskúšať .Malý hokejový nadšenci mali možnosť si zasúťažiť a na záver bolo pripravené prekvapenie vo forme autogramiády hokejistov A-mužstva. Za skvelú akciu teda patri veľké ďakujeme trénerom Frabntiškovi Zúbekovi ,tomášovi Hajskému,Tomášovi Matochovi a šéftrénerovi mládeže Jurajovi Firitovi.
4HT.hrali v Martine
26. február 2024